Хірургічна санація порожнини рота, пластика альвеолярного паростка, та дентальна імплантація на верхній та нижній щелепі


16.12.2016 на базі центру щелепно-лицевої хірургії  КОКЛ №1 була проведена хірургічна санація порожнини рота, пластика альвеолярного паростка, та дентальна імплантація на верхній та нижній щелепі. Пацієнт звернувся зі скаргами на жувальну та естетичну недостатність, неприємний запах під старими незнімними протезами. Було прийнято рішення по видаленню всіх ортопедичних конструкцій та зубів які слугують джерелами хронічної інфекцій з наступною установкою 9 одноетапних імплантатів ROOTT Compressive на верхнюю та нижнюю щелепу.

Для прискорення функціональної реабілітації пацієнта та регенерації кісткової тканини при виконанні пластики альвеолярних паростків було використано плазму збагачену факторами росту  (PRGF). В подальшому планується повне протезування  дефектів зубних рядів після закінчення пост оперативного періоду.

Застосування нових технологій  в комбінації з можливостями стаціонару дозволяє проводити досить об`ємні оперативні втручання в короткий проміжок часу, при цьому роблячи постопераційний період  максимально безпечним. Більше того, данні умови скорочують період реабілітації в декілька разів. Це дозволяє пацієнту перейти до ортопедичного етапу раніше, та отримати бажаний результат у більш короткий строк.

Василь Анатолійович Рибак. Дентальна імплантация